Uszyj sobie…

Jeśli nie możesz dla siebie znaleźć nic odpowiedniego w sklepie, a radzisz sobie choć trochę z maszyną, zapraszamy na zajęcia z cyklu Uszyj sobie… No właśnie: bluzkę, spodnie, koszulę, sukienkę, modny dodatek… Nauczymy Cię jak zdjąć miarę, przygotować wykrój, zmierzyć i wyciąć materiał, wreszcie jak wykończyć konkretny strój. Jedno pięciogodzinne spotkanie to jedna sztuka przygotowanej i uszytej przez Ciebie garderoby.

Zapewniamy materiały i wszystkie dodatki. Możesz także przyjść ze swoim materiałem, z którego uszyjesz wymarzony ubiór. Po zajęciach pozostanie Ci nie tylko idealnie pasujące ubranie, ale także nowe praktyczne umiejętności.

Szczegółowy harmonogram spotkań w ramach kursu Uszyj sobie… znajduje się w Kalendarzu.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (do 6 osób). Zapraszamy!

UWAGA! Bardzo prosimy, aby przed każdymi warsztatami z cyklu kontaktować się telefonicznie lub mailowo z biurem Akademii, w celu potwierdzenia zebrania się grupy.


Terminy:

soboty, 10.00-15.00

Szczegółowy harmonogram warsztatów
wkrótce.

Miejsce:

Akademia Dobrego Szycia
ul. Sucharskiego 2
01-390 Warszawa

Koszt:

od 90 zł, w zależności od tematyki spotkania

Płatności:

Przelewem na konto
63 2490 0005 0000 4600 6663 7710
Szczegółowe dane do przelewu znajdują się w zakładce Kontakt

Informacje i zapisy:

Tel.: 505 805 554
Email: biuro@akademiabemowska.pl


Prowadząca:

pz-agata-kaliska

Agata Kaliska,
z szyciem związana od dziecka, choć dopiero kilka lat temu postanowiła swoje hobby zamienić w sposób na życie. Najważniejsze lekcje krawiectwa odebrała w Pracowni Beaty Andres, prowadziła warsztaty w bemowskich Materialistkach, jest autorką bloga Szycie i cała reszta.

Akademia Dobrego Szycia, ul. Sucharskiego 2, 01-390 Warszawa – Jelonki

PDFDo pobrania:
Regulamin zajęć (plik PDF)

Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przekazanych przeze mnie danych przez Bemowską Akademię Edukacyjną w Warszawie.

Wybierz stronę: