Bemowska Akademia Edukacyjna > Aktualności > DZIEŃ OTWARTY Z SENSUS

DZIEŃ OTWARTY Z SENSUS

 
DZIEŃ OTWARTY Z SENSUS

• Jak uczyć się szybciej, lepiej i skuteczniej?
• Jak lepiej organizować sobie czas na naukę i czas wolny?
• Jak zmniejszyć stres i zwiększyć swoją motywację do nauki?
• Jak lepiej zarządzać informacjami w epoce chaosu komunikacyjnego?

Na te i inne pytania opowiemy podczas DNIA OTWARTEGO Z SENSUS.

Zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE, podczas których „w pigułce” poznacie metody, jak uczyć się szybciej, efektywniej i przede wszystkim przyjemniej. Pokażemy podstawowe sposoby lepszego zapamiętywania i rozumienia czytanego tekstu oraz „wyciągania z niego” najważniejszych informacji, metody szybkiego notowania, koncentrowania się na najistotniejszych elementach danego zagadnienia. Wszystko w przyjemnej formie gier i zadań edukacyjnych, prezentacji i przykładów.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mogli porozmawiać z trenerką, a także zapisać się na pełne 12-tygodniowe kursy efektywnej nauki i twórczego myślenia. Dla uczniów ma to wielkie znaczenie w szkole: pozwoli nie tylko osiągnąć lepsze wyniki w nauce, dzięki zmianie sposobu uczenia się, ale także wzmocni ich samoocenę i pozwoli lepiej organizować sobie czas, także czas wolny. Podstawowe korzyści dla dorosłych to zdobycie umiejętności lepszego, szybszego i skuteczniejszego przyswajania, a także filtrowania i zarządzania informacjami, umiejętności szybszego czytania, a także lepszej organizacji własnego czasu.

 

Zapraszamy w godzinach 11.00-17.00
do siedziby Bemowskiej Akademii Edukacyjnej
przy ul. Owczarskiej 11A

więcej informacji o kursach >>>> 

Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przekazanych przeze mnie danych przez Bemowską Akademię Edukacyjną w Warszawie.

Wybierz stronę: